ChatBot Conference: як пройшла перша конференція на тему чат-ботів в Україні

0

29 березня у київському БЦ «Парус» відбулася перша конференція в Україні з розробки та застосування чат-ботів у бізнесі – ChatBot Conference.

14 експертів розповіли про застосування чат-ботів у банківських сервісах, юриспруденції, медицині, на найкращих майданчиках для застосування бот-технологій, а також про власний досвід розробок. Конференцію відвідали понад 200 учасників: програмісти, бізнесмени, маркетологи та ті, хто стежить за інноваціями в галузі чат-ботів.

Організатором конференції виступила компанія Smile-Expo – лідер у проведенні конференцій, виставок і форумів в Україні та країнах Європи.

Захід було розділено на 2 блоки:

  • Розробка чат-ботів.
  • Застосування чат-ботів у бізнесі та маркетингу.

На конференції виступили розробники чат-ботів у галузях юридичного бізнесу (Нестор Дубневич, юрист Juskutum), торгівлі криптовалютами (Кір Келевра, CEO Bitup.io), медицини (Олександр Краковецький, CEO DevRain Solutions), захисту бізнесу (Олексій Иванкин, Co-founder 908.vc), смарт-контрактів (Євген Саранцев, керуючий партнер TCDC). Головними спікерами заходу були представники компаній «1С Бітрікс», Microsoft, Oratio та «ПриватБанк».

Також читайте:  У Берліні відкрито виставку для привернення уваги до руйнування бібліотек в Україні

Модератор конференції Олександр Краковецький – CEO компанії DevRain Solutions. Він відкрив другий блок доповіддю про створення бот-експертів для медичної та юридичної галузей через Microsoft Bot Framework, Azure Cognitive Services і NER-системи.

CEO Oratio Девід Пічсенмейстер озвучив головні галузі застосування чат-ботів у 2017 році: «Чат-боти здобудуть масову популярність у галузях обслуговування клієнтів, розповсюдження контенту та електронної комерції».

ChatBot Conference: як пройшла перша конференція на тему чат-ботів в Україні

Юлія Гусєва, керівник «Чат онлайн» у «ПриватБанку», пояснила, що чат-боти – це вигідно, та продемонструвала інфографіку про «живу» статистику їхнього використання в банку: «Різниця у рівні задоволення між оператором і чат-ботом «ПриватБанку» зовсім невелика – менше за 10%, проте бот обходиться дешевше на 90%».

Несподіваним для аудиторії стала доповідь головного ботобудівника «ПриватБанку» Павла Чишко, який перейшов з формату звичайної презентації в майстер-клас. Гостям було цікаво побачити реальний процес розробки бота.

Також читайте:  Чому безпекова конференція в Мюнхені вийшла схожою на поминки

Сергій Поплавський, технічний євангеліст Microsoft, пояснив умови адаптації людини до чат-ботів: «Якщо механізм спілкування бота буде досконалим у вирішенні будь-якої проблеми, тоді не залишиться причин людині відмовлятися в майбутньому від його послуг».

ChatBot Conference: як пройшла перша конференція на тему чат-ботів в Україні

Керівник напрямку орендних рішень «1С Бітрікс» Олександр Демидов визначив, кому не варто займатися розробкою чат-ботів: «Без сумніву не потрібно займатися розробкою чат-ботів, якщо ви раптом вирішили: “Чат-боти – це круто, зараз зроблю!” Важливо проаналізувати, навіщо ви його створюєте та яку цінність маєте намір принести клієнту».

Компанія Smile-Expo висловлює подяку генеральним партнерам, спікерам і відвідувачам конференції.

До зустрічі на наступній ChatBot Conference, що відбудеться вже восени!