Інформаційно дипломатичний проект “Fashion of Diplomacy” – це єдиний ресурс в Україні, який поєднує в собі інтернет портал та друковане видання, що висвітлює лише хороші, позитивні новини про Україну та українців, не лише всередині нашої Держави, але і про тих українців, які живуть за її межами.

В нашій команді зібрані не лише журналісти з України. До нас надходить інформація з різних куточків всього світу, від тих кому не байдуже майбутнє України та її жителів.

Наша місія полягає в популяризації країни, ми прагнемо розкрити читачам Україну лише з кращої сторони, як перспективну, сильну, незалежну країну.

Ми відкриті до співпраці з міжнародними, регіональними та національними ЗМІ, міжнародними організаціями, дипломатичними представництвами України, громадськими організаціями та окремими людьми, які прагнуть поділитися з широкою аудиторією інформацією про свої здобутки, досягнення, успіхи, зокрема, та свою діяльність та події в цілому.

Свої пропозиції, новини, інформацію надсилайте на поштову скриньку diplomacy.ua@ukr.net

Слово редактора

Чи має проявлятися патріотизм журналістів у їх матеріалах?

Це питання я задаю собі останній час кожного дня, особливо коли відкриваю стрічку новин. Таке відчуття що в світі відбувається лише негатив… Не має нічого окрім стихійного лиха, пандемії, війни, внутрішніх та зовнішніх загроз для життя і т.д. Але ж це не так! Ми ж живемо, маємо роботу, друзів, дітей, пишемо дисертації, відкриваємо нові ідеї, проекти, стартапи. Отримуємо певний досвід та навички і передаємо їх дітям, святкуємо Різдво та Великдень… чому ж тоді ми говоримо, читаємо, пишемо лише щось погане?

Звісно є щось добре і є щось не зовсім, але ж всьому має бути певна міра, особливо в інформаційному просторі, коли увесь світ 70% свого життя проводить в он-лайні читаючи певні новини та інформацію.

Я безмежно щаслива, що на нашому інтернет-сайті Fashion of Diplomacy та в журналі ви можете читати лише позитивні новини та інформацію.

Ми оновились, перезавантажились і повернулись!

Бажаю всім гарного настрою)))

З повагою, головний редактор
“Fashion of Diplomacy” in Ukraine
Анна Авраменко

РОЗПОВСЮДЖЕННЯ

Про нас

Про нас

Про нас