Правила використання інформації

Перед використанням (копіювання, передрукування, переробка, розповсюдження інформації, передачі в ефір і т.п.) інформація з сайту fashion-diplomacy.com Ви зобов’язані ознайомитися з правилами використання інформації на даній сторінці. Використовуючи нашу інформацію Ви автоматично погоджуєтесь із цими правилами і зобов’язані їх притримуватися. В противному випадку ваші дії можуть кваліфікуватися як порушення закону про авторські права.

Вся інформація на сайті fashion-diplomacy.com є інтелектуальною власністю сайту fashion-diplomacy.com. Вся інформація, розміщена на веб-сайті fashion-diplomacy.com, включаючи статті, тексти, фотозображення, ілюстрації, дизайн сайту, а також підбір матеріалів є об’єктом авторських прав і охороняється у відповідності з законом про захист авторських прав. Редакція fashion-diplomacy.com не несе відповідальності за будь-які помилки в інформації із-за будь-яких дій, використаних на основі цієї інформації.

Будь-яке копіювання, передрукування, переробка чи послідуюче розповсюдження інформації і передача в ефір, в тому числі кадрування чи використання аналогічних засобів, дозволяється без попереднього погодження редакції fashion-diplomacy.com. Цей дозвіл поширюється на газети, журнали, радіостанції, телеканали, сайти і сторінки мережі Інтернет при дотриманні наступних умов:

  • На сайтах і сторінках мережі Інтернет допустимо при умові розміщення відкритої для пошукових роботів гіперпосилання (без nofollow і без noindex, без редиректу і не вставлянням через фрейм чи за допомогою javascript і т.п.) на головну сторінку fashion-diplomacy.com, або безпосередньо на оригінал новини;
  • В друкованих, радіо- і телевізійних мас медіа використання інформації дозволяється без дозволу редакції із обов’язковим згадуванням сайту fashion-diplomacy.com.