Новітні технології квантової медицини вже в Житомирі!

0

7 жовтня 2022 року відбудеться відкриття Філії Центру Відновлення Здоров’я «Алхімія Стихій» найсучаснішої біорезонансної медицини нового покоління в приміщені готелю «Reikartz Житомир», за адресою: м. Житомир, Площа Замкова, 5/8.

 

Презентацію Першого Філіалу ЦВЗ в Житомирі, новітні технології квантової медицини, відновлення здоров’я біорезонансними методами розповість Засновник центру «Алхімія Стихій», Лікар вищої категорії, Академік «МАКБЕЗ» Олег Кудря.

Це перший Філіал нашого центру який відкривається по системі франчайзингу – говорить Пан Олег. І для нас дуже приємно що це місто Житомир. По перше він близенько до Києва, до центрального офісу Алхімії, по друге тут гіпер активні та прогресивні (в гарному сенсі цього слова) люди, які не просто слідкують за своїм здоров’ям а й слідкують за міжнародними програмами та новими технологіями біорезонансної медицини. Тому ми і прийняли рішення відкривати Перший наш Філіал саме в Житомирі.

Також читайте:  Бен Воллес закликав Британію інвестувати в танки

Під час презентації Філіалу у всіх охочих буде можливість спробувати мікротокову амплітудно-частотну терапію тіла. Процедура мікротокової стимуляції — це комплексна робота з усіма органами та системами організму. Вплив мікротоків допомагає відновлювати здоров’я на клітинному рівні.

  • Захід відбудеться – 7 жовтня 2022 р.
  • Місце проведення – Готель «Reikartz Житомир», м. Житомир, Площа Замкова, 5/8.
  • Час проведення – з 17:00 до 19:30.
  • Welcome-drink, призи, подарунки, знижки та гарний настрій забезпечено!
  • Вхід – безкоштовний, за попередньою реєстрацією.

Реєстрація для отримання запрошення за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScpDdAu5Jr1s7ZxrWxgAUOGkOG1NAsS0bWw-s3vx8eWMP7oIw/viewform