4 червня 2022 року відбулась Міжнародна благодійна виставка «Світ разом з Україною», організована Міжнародним дипломатичний журналом «Fashion of Diplomacy», спільно з Міжнародним жіночим рухом «За сімейні цінності» та Міжнародним благодійним фондом «Я».
«Сьогодні ми вперше під час війни провели захід. Ми зробили це в закритому форматі, запросили лише Посольства та друзів. Звісно нам було тривожно, виходячи із загальних обставин які у нас в країні, але все вдалося» – говорить Пані Анна, організатор заходу.
До участі у заході долучились: Надзвичайний і Повноважний Посол Молдови в Україні, Й.В. Пан Валерій Чівері; Надзвичайний і Повноважний Посол Пакистану в Україні, Й.В. Д-р Ноель І. Хохар; ПЕРШИЙ Заступник Посла Грузії в Україні, Пан Деван Цурцуміа.
На виставці були представлені роботи українських митців, а саме: Весільний рушник від творчої родини Теліженко; полотняні сумки, стрічки у волосся, серветки до столу, з українською символікою та презентація писанкарства від української майстрині Оксани Білоус, яка популяризує українську писанку як символ України в Канаді, Австралії, Америці, Китаї та Європі; картина «Час сновидінь» від української художниці Nadiia Rom; неймовірний чарівний світ від Олени Сонячної, яка презентувала прикраси, браслети, намиста, кулони ручної роботи; українськи ляльки від Світлани Зброй та неперевершена серія картин, в стилі ліногравюра по мотивам Т. Шевченко, від українського художника Руслана Литвина.
«Всі ці витвори – зроблені у непростих умовах…в умовах війни. Але і в такі часи українці знаходять в собі сили не тільки зберігати, а й творити справжні мистецькі шедеври» – говорить Пані Анна. «Війна в Україні це не просто захват нашої території – а знищення Української нації, а НАЦІЯ це МОВА та КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА. Саме мистецтво і є хранителем цієї спадщини, тому основна мета цієї зустрічі була – презентація культурологічного проекту «ВІЙНА В СЕРЦІ ЄВРОПИ». Ми хочемо через РІЗНІ ВИДИ МИСТЕЦТВА та засоби документально-художнього кінематографу розказати усьому цивілізованому світові (навіть росії) бо я впевнена що там є адекватні люди, що Україна – це не поле битви, а країна з великим мистецьким потенціалом та культурним надбанням. Тому організація, проведення та участь у подібних заходах, сьогодні є дуже важливими кроками». – зазначає Анна Авраменко, власник «Fashion of Diplomacy».
Наразі організатори планують низку подібних зустрічей не лише в Києві, а й в регіонах, що в свою чергу максимально сприятиме збереженню української спадщини, традицій та мистецтва і якнайшвидшому відновленню України.