The World together with Ukraine!

0

4 червня 2022 року відбулась Міжнародна благодійна виставка «Світ разом з Україною», організована Міжнародним дипломатичний журналом «Fashion of Diplomacy», спільно з Міжнародним жіночим рухом «За сімейні цінності» та Міжнародним благодійним фондом «Я».

«Сьогодні ми вперше під час війни провели захід. Ми зробили це в закритому форматі, запросили лише Посольства та друзів. Звісно нам було тривожно, виходячи із загальних обставин які у нас в країні, але все вдалося» – говорить Пані Анна, організатор заходу.

The World together with Ukraine!

До участі у заході долучились:  Надзвичайний і Повноважний Посол Молдови в Україні, Й.В. Пан Валерій Чівері; Надзвичайний і Повноважний Посол Пакистану в Україні, Й.В. Д-р Ноель І. Хохар; ПЕРШИЙ Заступник Посла Грузії в Україні, Пан Деван Цурцуміа.

Також читайте:  Ми отримали тверду підтримку з боку США

На виставці були представлені роботи українських митців, а саме: Весільний рушник від творчої родини Теліженко; полотняні сумки, стрічки у волосся, серветки до столу, з українською символікою та презентація писанкарства від української майстрині Оксани Білоус, яка популяризує українську писанку як символ України в Канаді, Австралії, Америці, Китаї та Європі; картина «Час сновидінь» від української художниці Nadiia Rom; неймовірний чарівний світ від Олени Сонячної, яка презентувала прикраси, браслети, намиста, кулони ручної роботи; українськи ляльки від Світлани Зброй та неперевершена серія картин, в стилі ліногравюра по мотивам Т. Шевченко, від українського художника Руслана Литвина.

«Всі ці витвори – зроблені у непростих умовах…в умовах війни. Але і в такі часи українці знаходять в собі сили не тільки зберігати, а й творити справжні мистецькі шедеври» – говорить Пані Анна. «Війна в Україні це не просто захват нашої території – а знищення Української нації, а НАЦІЯ це МОВА та КУЛЬТУРНА СПАДЩИНА. Саме мистецтво і є хранителем цієї спадщини, тому основна мета цієї зустрічі була – презентація культурологічного проекту «ВІЙНА В СЕРЦІ ЄВРОПИ». Ми хочемо через РІЗНІ ВИДИ МИСТЕЦТВА та  засоби документально-художнього кінематографу розказати усьому цивілізованому світові (навіть росії) бо я впевнена що там є адекватні люди, що Україна – це не поле битви, а країна з великим мистецьким потенціалом та культурним надбанням. Тому організація, проведення та участь у подібних заходах, сьогодні є дуже важливими кроками». – зазначає Анна Авраменко, власник «Fashion of Diplomacy».

Також читайте:  У Посольстві України в Афінах відбулася урочиста церемонія вручення атестатів про середню освіту

Наразі організатори планують низку подібних зустрічей не лише в Києві, а й в регіонах, що в свою чергу максимально сприятиме збереженню української спадщини, традицій та мистецтва і якнайшвидшому відновленню України.

The World together with Ukraine! The World together with Ukraine! The World together with Ukraine! The World together with Ukraine!

The World together with Ukraine! The World together with Ukraine! The World together with Ukraine! The World together with Ukraine! The World together with Ukraine! The World together with Ukraine! The World together with Ukraine!

The World together with Ukraine! The World together with Ukraine! The World together with Ukraine! The World together with Ukraine! The World together with Ukraine! The World together with Ukraine!

The World together with Ukraine! The World together with Ukraine!