13 січня о клубі Famous відбудеться вечірка в національному стилі “Night in Ukrainian style”. Гостей чекає багато сюрпризів. Покази колекцій національного одягу у виконанні сучасно дизайнера Юлії Кацьянової та одягу 19-го століття етноголереії сім’ї Демкур “Спадок”.
Спеціальний гість – улюблений артист України Петро Чорний.
Частування від партнерів вечора.
Fashion House VoleeYu – це неповторний, аутентичний модний український бренд із своєю особою філософією, основаною на багатовіковою культурною спадщиною людства. VoleeYu – це квінтенсенція моди, аксесуарів, унікальних дорогоцінних виробів, дизайну дорогих інтер’єрів в одному бренді!
VoleeYu – це стиль життя, зовнішніми проявами якого, виступають поєднання елегантності і свободи, аристократизму, королівської роскоші.
Засновник компанії VoleeYu Fashion House – Кацьянова Юлія Володимирівна, успішний підприємець з 16-річним досвідом у сфері дизайну.
Модний Дім VoleeYu – це стиль нових аристократів! Унікальне поєднання мистецтва світових шедеврів і нових технологій!
Більше двадцяти років ретельних пошуків. Майже 5000 рідкісних старовинних артефактів народної творчості та ужиткових речей зі всієї України. Безліч захоплених поглядів і незвичайних відкриттів.
Усе це – етногалерея «Спадок» у Тернополі.
Від розмаїття автентичних речей в етногалереї просто розбігаються очі. Хочеться уважно розглянути кожну деталь: намистини на витончених прикрасах, найдрібніші орнаменти на розкішних вишиванках, розписи на глиняних виробах. А від усвідомлення, що багатьом із цих речей – від ста до двохсот років, огортає невимовне відчуття.
Так, завдяки власникам етногалереї відомим у краї меценатам та підприємцям – Тарасу та Ірині Демкурам – тут можна побачити давні етнічні українські строї, старовинні жіночі прикраси, колекційні рушники, козацькі та писані домашні ікони, глиняні вироби, рідкісні документи та багато іншого.
Етногалерея «Спадок» – це спадок усієї України, мозаїка пам’яток чи не зі всіх її частин.
Вона захоплює справжнім розмаїттям і дивовижною єдністю своїх елементів, від трипільських символів до сучасних орнаментів, переконуючи в тісному зв’язку і нероздільності українських територій.