Приїзд в Україну японського монаха Хакутена Інамото

0

Наприкінці минулого тижня 4 серпня 2017 року відбулася безпрецедентна подія в історії України – в столицю вперше завітав японський буддійський монах – Хакутен Інамото.

Ця подія відбулася в конференц-залі затишного готелю ADRIA в рамках святкування в Україні Року Японії та 25-ти річчю встановлення дипломатичних відносин між нашими державами. Ініціатором приїзду майстра стала Вікторія Романова, майстер Учитель Усуї Рейкі Ріохо та засновниця школи Komyo ReikDo Ukraine. Дана подія була присвячена відкриттю першої в Україні офіційної школи Кіомо РейкіДо.

Співорганізатором заходу виступив 1-й блог-журнал LuckyUkraine в особі Олеся Тарасенко, громадського діяча, засновника портала та віце-президента IDIP.

Техніка Рейкі відома у всьому світі як “зцілення дотиками долонь”. В даний час на Западі розвивається безліч шкіл Рейки, які не мають нічого спільного з оригінальною практикою. Рэйки Ріохо насправді дуже проста практика, настільки простая, що в голову західної людини часто не укладається, як така проста техніка може бути ефективною. Більшість людей, що практикують цю техніку, знають, що японські майстри Рейки, що живуть в Японії, дуже небажано діляться своїми знаннями і досвідом із західним світом.

Також читайте:  97-ма річниця турецького національного гімну

Сьогодні українці змогли поцінити тонкощі японської традиції Рейкі Ріохо разом з японським буддійським монахом Сенсеєм з Кіото (Японія) Хякутеном Інамото. І для цього навіть не потрібно було їхати в Японію!

Після безлічі досліджень традиційного японського Рейки Хакутен створив напрям Коміо РейкіДо і з 1998 року навчає студентів. Коміо – Великий світ, просвітлення. До – Шлях. Інамото Сенсей з 1998 року навчає системі Рейки так, як вона практикувалася в 20-30-х роках минулого століття в Японії. Хякутен слідує навчанню Усуї Рейкі Ріохо Гаккай, робить акцент на духовному розвитку через практику Рейки Ріохо і фокусується на не лише зціленні тіла, а й душі і духу. Усуї Сенсей вірував, що духовне вдосконалення робить тіло більш здатним до самозцілення. Хякутен розділяє цю точку зору. Завдяки йому, з японського мови були переведені багато відомих творів по Рейки.

Також читайте:  Під пісню "Гаї шумлять" виходили наші Українські Амазонки

За відгуками гостей презентації, Хакутен Інамото – людина безмежної уваги і бережного відношення до людей. Навіть коротка зустріч з таким майстром може дати сили на довгі роки.

Під час заходу відбулася презентація різних нарядів кімоно, створення ікебани та чайна церемонія, яку провела викладач з Українсько-Японського Центру КПІ ім. Сікорського Олена Капранова та Київська школа чайного дійства напрямку Урасенке «Чайна кімната».

Дякуємо всім друзям, партнерам, фотографам та гостям вечора!

Особлива подякам нашим представникам ЗМІ, які підтримують та висвітлюють такі гарні соціальні події!

Фото Максим Терещенко NewWelle