Дівчина Володимира Остапчука Христина Горняк влаштувала дівич-вечір для своїх підписниць

0

Дівчина Володимира Остапчука Христина Горняк зібрала підписниць і подруг у київському GDE BAR? на свій перший тематичний дівич-вечір. «На шляху до кращої версії себе» — так звучала тема offline-meeting Христини, а запрошеним спікером зустрічі виступила Алена Тіунова — сексолог і секстерапевт, авторка філософії «Pure & Naked». У затишній атмосфері під ігристі напої Христина з Аленою обговорили питання, який найчастіше ставлять у блозі @kristygor: як любити себе, як бути жіночною та енергійною, як стати успішною і впевненою в собі дівчиною.

«Кожен день я отримую десятки повідомлень в дірект з питаннями про різні аспекти мого життя, починаючи з роботи нотаріусом і закінчуючи саморозвитком і стосунками. Багато хто пропонує випити кави і особисто познайомитися, — ділиться Христина. — Мені подобається спілкуватися з новими людьми, і я захотіла спробувати вивести це спілкування в оффлайн, щоб мати можливість ділиться своїми думками з моєї аудиторією. І, знаєте, я завдяки цій дівочій вечірці я ще раз переконалася — у мене найкращі в світі підписниці!»

Своїми враженнями від зустрічі поділилася й сексолог і секстерапевт Алена Тіунова: «Цей дівич-вечір виправдав і перевершив усі найсміливіші очікування. Космічний вечір синергії з прекрасними жінками, де представниці прекрасної половини людства мали можливість доторкнутися до нового етапу життя і усвідомлення. Завдяки Христині і її бажанню створювати сильне жіноче поле, запрошені дівчата дізналися набагато більше про свою сексуальну енергію, внутрішньому стержні і можливості маневрувати по життю. Вважаю, що навіть якщо не в цей момент, то з часом обов’язково посіяне зерно буде проростати».

До слова, для зустрічі з підписницями Христина обрала яскравий коктейльний наряд від українського бренду GASANOVA.

А в кінці вечора привітати кохану зі стартом її нового проекту прийшов Володимир Остапчук, зазначивши, що пишається тим, що робить його дівчина.

За словами Христини, охочих відвідати дівич-вечір виявилося більше, ніж змогли зареєструвати через необхідність дотримуватися дистанції на локації. Тому блогерка вже планує наступні зустрічі. «Це будуть надихаючі тематичні сніданки, бранчі, коктейлі та вечірні затишні бесіди про найпотаємніше, — ділиться Христина Горняк. — Ми разом з психологами, сексологами і коучами будемо обговорювати різні теми, які будуть обирати підписниці».

Також читайте:  Google назвав самі популярні мобільні додатки