У Києві з’явився сервіс авторських прогулянок по Дніпру — Sparkling Boat

0

У Києві з’явився оригінальний сервіс авторських прогулянок по Дніпру на елегантному катері-кабріолеті — Sparkling Boat Kyiv.

Презентація проекту пройшла в ресторані «Причал», а її гостями стали столичні селебріті: Володимир Остапчук та Христина Горняк, Світлана Тарабарова, Серж Смолін, автор логотипу сервісу Серж Пайє, Ірина Данилевська та Володимир Нечипорук, Олена Бурба, Семен Горов та Яна Помазан, Жан Гріцфельдт, Олексій Гладушевський, Олімпія Вайтмусташ і Олександр Смирнов, Поліна Логунова, Костя Омеля, Влад Іваненко, Гія Гецадзе, Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко, Марися Горобець, Анна Добриднєва та інші. Ведучим вечора виступив Діма Антонов, а фоторепортаж презентації зняв один із кращих світських фотографів Києва Віталій Ухов.

Сервіс заснований сім’єю успішних київських PR-ників Романа Мединського і Аліни Смоліної-Мединської та пропонує авторські прогулянки по Дніпру на 6-місному катері-кабріолеті кольору «шампань» з білим салоном і потужним мотором. Всі формати та ідеї прогулянок по Дніпру Роман з Аліною та друзями придумували та тестували протягом декількох місяців. І тільки найцікавіші та найемоційніші увійшли до маршрут-листа Sparkling Boat Kyiv. Це красиві побачення з видом на Київ, сімейні прогулянки з дітьми, яскраві зустрічі з друзями, insta-дівич-вечори і весільні катання, нетривіальні корпоративні та ділові зустрічі, тематичні фотосети, екскурсії по яхт-клубах Києва, захопливі подорожі по затоках Дніпра та інші. Прогулянки стартують від ресторану «Причал», де після повернення гості можуть продовжити вечір за вечерею. Виправдовуючи назву катера, засновники сервісу як комплімент до кожній поїздки вручають гостям пляшку ігристого вина у відрі з льодом.

Презентація сервісу Sparkling Boat Kyiv пройшла в стилі marine yacht party, у рамках якої було представлено нове азійське меню ресторану «Причал» від шеф-кухаря Олександра Григоревського. Гості вечірки танцювали під вініловий funky-set DJ Andrew — діджея групи ТНМК і засновника DJ Academy, а настрій вечора створювало німецьке ігристе вино Latinium.

Дрес-кодом вечірки стали white&blue образи, а капітан «катера з ігристим» і засновник сервісу Роман Мединський з’явився перед гостями у тревел-костюмі від дизайнера Сержа Смоліна.

«У проекті Sparkling Boat Kyiv є частинка і наших гостей, адже саме вони мріяли про красиві прогулянки по Дніпру, а мрії, як відомо, матеріалізуються», — розповідає співзасновниця сервісу Аліна Смоліна-Мединська.

Також читайте:  A.R.M.I.A демонструє свої сексуально підтянуті тіла