Україна обігнала США з розвитку електрокарів

У країні швидко зростає частка електромобілів серед нових куплених машин.

0

Кожна країна в рейтингу отримувала певну кількість балів за кількома критеріями. Серед них – політична підтримка розвитку електромобілів, динаміка росту їхньої частки на ринку, темпи розвитку інфраструктури і так далі. Максимально можна було отримати 100 балів, проте лише дві країни змогли перетнути позначку в 50 балів – Норвегія і Китай. Україна набрала 39 пунктів, передає Ukr.Media.

Видання зазначає, що в Україні швидко зростає частка електрокарів в числі нових куплених автомобілів. У 2016 році вона зросла в п’ять разів і становила 4%, а кількість проданих за рік електромобілів перевищила 2500. При цьому більшість електромобілів старі. Вони потрапили в Україну після більш ніж дворічного використання в країнах Європи. Половина з них – Nissan Leaf.

Також читайте:  У США вшанували 85-роковини Голодомору-геноциду в Україні 1932-1933 років

“Мотивація цього «українського електромобільного дива” цілком зрозуміла: у протистоянні з нафтовою державою Росією в такій формі втілилося бажання втерти носа Великій Нафті (що я щиро поділяю)”, – пише журналіст видання, підкреслюючи, що “Україна є глобальним прикладом для бідних непромислових країн”.