«Speak Ukrainian» – сайт з вивчення української мови для іноземців

0

У Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України імені Геннадія Удовенка відбулася презентація сайту з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian»

Просвітницького сайт “Speak Ukrainian” створено для іноземців, які прагнуть опанувати українську мову.

«Світ стає цифровим, стає швидким. І, звичайно, ми маємо презентувати українську мову відповідно до цих тенденцій. Саме тому ми вирішили підтримати проект, який допомагає вивчати українську мову онлайн. Переконаний, що цей сайт стане в нагоді багатьом – як в Україні, так і за кордоном», – підкреслив держсекретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.

Як відомо, щороку в українських вищих навчальних закладах розпочинають своє навчання тисячі іноземних абітурієнтів з різних країн. Крім того, у світі є безліч бажаючих вивчати нашу співучу мову.

Також читайте:  Олеся Ткачова: Зараз увесь світ знаходиться в пермокризі, маємо враховувати нові виклики та форматувати свій бізнес на фінансову мобільність.

Цей сайт створено і для початківців, і для тих, хто прагне удосконалити свої знання (сайт доступний за посиланням – https://speakukraine.net).

«Speak Ukrainian» - сайт з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian» - сайт з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian» - сайт з вивчення української мови для іноземців «Speak Ukrainian» - сайт з вивчення української мови для іноземців