26 000 посилок на годину. Нова Пошта відкрила новий роботизований термінал у Дніпрі.

0

Нова Пошта відкрила у Дніпрі новий автоматизований термінал ДАО (Дніпро. Автоматизація. Оперативність). Він дозволить обробляти 26 000 посилок на годину, а у перспективі – 36 000, повідомила пресслужба компанії.

Це найбільший об’єкт Нової Пошти після Київського інноваційного термінала, який пропускає 50 000 посилок на годину. Термінал складається з двох корпусів –  8000 кв. м кожен.

26 000 посилок на годину. Нова Пошта відкрила новий роботизований термінал у Дніпрі.

Посилки на новому терміналі збираються зі стелажів на спеціальні телескопічні конвеєри через спіральні вертикальні жолоби (так звані мушлі), а звідти завантажуються безпосередньо у кузов автомобілів.

Так сортують великі посилки до 30 кг. Для сортування дрібних відправлень – до 2 кг- є окрема автоматизована лінія, яка обробляє 10 000 посилок на годину. У квітні встановлять ще одну такої ж потужності.

Також читайте:  Посол Ірану Мохаммад Бехешті-Монфаред завершує дипломатичну місію в Україні

На вантажній частині термінала використовуються 50 робовізків, пізніше їхню кількість подвоять. Це роботи українського виробництва SBR для переміщення вантажів. Вони перевозять 300 кг на собі та ще 1000 кг можуть тягнути за собою.

Співвласник компанії Володимир Поперешнюк на відкритті термінала розказав, що компанія відходить від використання фур та напівпричепів, щоб прискорити завантаження і відвантаження. Замість цього почали використовувати БДФ-контейнери (знімні кузови) з полицями для посилок. За обсягом – це як половина фури. Нова Пошта має уже 1900 таких контейнерів і планує замовити ще кілька тисяч.

Поперешнюк заявив, що термінала ДАО вистачить на два-три роки, а може – на п’ять.

Матеріали використані https://biz.liga.net/ua

Також читайте:  «Молода КороНація» відкриває нові сторінки вітчизняної дитячої літератури