Ната Герман: Встигнути жити – це наше основне завдання сьогодні!

0

Знайомтесь: сьогодні у нас в гостях тренерка з самореалізації особистості, автор системи «Етичне цілительство», засновниця «Школа Ангелів Нати Герман», письменниця – Ната Герман.

“Коли зараз нам світ показує що життя може зупинитись будь-якої миті, нам нічого не залишається, окрім того, щоб розпочати себе відчувати, і робити те, що я вважаю правильним” – зазначає Ната.

“Сьогоднішній психоемоційний стан, в якому ми всі знаходимось, та наше внутрішнє відчуття світу, можна порівняти з більш оголеним нервом. Тобто змінюються енергії в просторі, земля змінює свою частоту і ми звичайно переходимо в інші виміри, які ми не бачимо фактично, але відчуваємо. Тобто, все зараз знаходиться на більш тонких матеріях. І внаслідок цього ми бачимо нові проявлення людей та їх цінностей”.

Американський вчений в області регенеративної медицини та біології, Роберт Ланца, запропонував нове бачення біоцентричного всесвіту (Біоцентризм). Біоцентризм стверджує, що біологічне життя створює навколишню реальність, час і всесвіт. Тобто життя створює всесвіт, а не навпаки. Концепція вказує на те, що в цей час теорії фізичного світу не працюють і ніколи не будуть працювати, доти, доки вони не будуть відштовхуватись, наче від вихідної точки — від життя у всесвіті та її розумного початку.

Також читайте:  Україна та Ізраїль співпрацюватимуть у сфері кінематографії

То як пізнати цей тонкий світ? На скільки важливо бути у гармонії з матеріальним та духовним? Як встигнути жити під час війни та постійних обстрілів? Про це і багато іншого у нашій розмові з трансформаційним тренером Натою Герман: