«Краса врятує світ» об’єднує українську діаспору!

0
Олександра та Тетяна

Українські бьюті бренди, підприємці та творчі особистості об’єднуються на презентаційних заходах «Краса врятує світ» від однойменної громадської організації та клубу особистих брендів Top Premium.

«Ми з командою майже з перших днів повномасштабного вторгнення почали працювати з нашою діаспорою у різних країнах. Спілкувалися удень і вночі, стоячи у величезних чергах на кордоні, щоб організувати перші консолідуючі заходи, онлайн і офлайн, на яких українці ділилися своїм досвідом, як облаштувати життя у різних країнах, відкрити бізнес, позбутися синдрому біженця» – розповіла президент ГО «Краса врятує світ» – Олександра Ковальчук.

«Краса врятує світ» об’єднує українську діаспору!

Відчути себе «як вдома» усі гості змогли у ресторані “GRND” у самому центрі Відня. Саме там була презентована унікальна українська косметика та одяг від брендів “NanoSvit”, “Manelle”, “Lapush”, “Biono”, парфуми “Landor”, «De Marush”.

Також читайте:  Олена Зеленська обговорила якість харчування у навчальних закладах

Завдяки аукціону стало можливим проведення ще більше заходів для діаспори для ЄС та можливість підтримати ініціативу МГО «Альянс Доброчинність», що постійно займається доставкою приладів для маломобільних людей похилого віку, які не змогли виїхати з прифронтового Харкова та надати допомогу притулку для тварин «Кошкин дом» у Нікополі.

Доречі, європейці дуже опікуються не тільки тим, як допомогти вимушеним переселенцям, але й їх домашнім тваринкам. Так, на заході свій благодійний проект «Кішки-біженці» презентована учасниця міжнародного фотоконкурсу Mrs.Photomodel World – Тетяна Веденіг. Сподіваємось, що найближчим часом він буде успішно реалізований.

На захід були спеціально запрошені українські творчі особистості, які продовжують свою діяльність за кордоном – репери Основатель (Олександр Доль) та Тихий Лад (Владислав Тимофєєв).

Також читайте:  Можливості доступу й участі в конкурсах програми ЄС «Горизонт 2020»

«Краса врятує світ» об’єднує українську діаспору! «Краса врятує світ» об’єднує українську діаспору!

Хлопці продовжують робити андеграунд незважаючи на всю ситуацію, що склалася в усьому світі, адже андеграунд для цього і був створений, щоб вільно висловлювати свої думки і читати про те, що турбує серце поета. Найближчим часом Ви почуєте спільні роботи Основателя з Wu-Syndicate, Masstank, Onyx, Bad B, Карандаш та іншими. Також готуються кліпи на деякі пісні з перерахованих робіт.

На даному етапі Основатель і Тихий Лад просувають культуру Хіп-Хоп на території ЄС. У планах, проведення міжнародного реп-фестивалю 2023 року на території Європи.

Олександр Доль також продюсує молоді таланти і не має наміру зупинятися на досягнутих цілях. Його реп наповнений любов’ю до Бога і через свої треки Основатель хоче показати, що всі стереотипи про наркоманів-реперів мають бути зруйновані!

Також читайте:  ІII Міжнародний GR форум в Україні. 11 жовтня 2017 р. у КВЦ «Парковий»

«Ми повинні розвіяти ці стереотипи з Хіп-Хоп культури та по-новому побачити реп-музику!» – каже виконавець, який виступає за здоровий спосіб життя та не бачить нічого спільного в наркотичних речовинах з репом.

Запрошуємо українську діаспору на наступні цікаві заходи, про які ви зможете дізнатися на у Facebook «Краса врятує світ».

Інформація надана пресслужбою проекту «Краса врятує світ».

«Краса врятує світ» об’єднує українську діаспору!