У Києві відбувся ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN»

0

23 квітня 2018 року у м. Києві відбувся ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018».

Метою форуму  стала консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

Організатор: Журнал «БізнесWOMAN» та його засновниця Ганна Крисюк.

Генеральний партнер: Угорська будівельна компанія Magasepito’99 KFT, власник Zoltan Horvath.

Ексклюзивний партнер: Міжнародна дипломатична рада в Україні, президент Вікторія Ліснича.

Учасники: понад 1000 жінок з 20 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.

Співорганізатори: компанія Business Gathering, ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку». За підтримки: Торгово-промислової палати України, Державної служби зайнятості, Асоціації платників податків України та МФО «Співпраця: Україна – Діаспора».

Також читайте:  Всесвітній день авіації і космонавтики (Міжнародний день польоту людини в космос)

Партнери: ТОВ «Тін Імпекс», компанія LEGEA, ТОВ «Центр «Сонячне Ремесло», «World Business Club», БК «Шобелі Україна», ОЕП «Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики», Київський кооперативний інститут бізнесу і права, «Сербсько-українська торгова палата», «Іспано-українська торгова палата», ГО «Міжнародна амбасада жінок-підприємниць», ГО «Жіноча варта» », ГС «Промінь Україна», ГО «Світове Українство», ІА «Журналіст», ІДП «Fashion of Diplomacy», ГЖ «Kiev Check-in»

Спікерами форуму були:

  • Ярослава Хортяні – депутат Європарламенту, 1-ий заступник президента СКУ (Угорщина)
  • Вікторія Ліснича – президент Міжнародної Дипломатичної Ради в Україні (Україна)
  • Ірина Верещук – президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик (Україна)
  • Раїса Панасюк – урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю КМУ (Україна)
  • Ольга Трофімцева – заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції (Україна)
  • Аліна Скоморохова – директор спеціалізованого металургійного переробного підприємства ТОВ «Тін Імпекс» (Україна)
  • Лариса Дахно – засновник і керівник Стоматологічної клініки доктора Дахно (Україна)
  • Юлія Жовтяк – заступник голови Державної служби зайнятості (Україна)
  • Вероніка Марчук – президент «Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць» (Польща)
Також читайте:  «Людина Року-2018» в номінації «Менеджер року»

Серед запрошених гостей були присутніми: Леонід Кравчук – Перший Президент незалежної України, Віктор Ющенко – Третій Президент незалежної України, Надзвичайні та Повноважні Посли, народні депутату України та інші впливові представники політичних та ділових кіл.

Робота Форуму проходила у двох секціях, першою з яких була  мала назву –  «Вплив міжнародної дипломатії та політики на розвиток України»,  друга –  «Кращі практики ведення бізнесу жінками в Україні та закордоном. Соціальна відповідальність бізнесу»

Особливістю цього форуму була велика кількість нетворк-зон для переговорів та налагодження співпраці, церемонія нагородження найуспішніших жінок сферах бізнесу за 2017 рік під назвою БізнесWoman2017, а також впродовж дня вперше в Україні проходила Ярмарка вакансій, яка допомогла знайти нових партнерів, роботодавців та навіть домовитись про експортування власної продукції закордон.

Також читайте:  В центрі ліванської столиці провели флешмоб #United Ukraine

Під час  церемонії нагородження було відзначено 15 найуспішніших ділових жінок України «BusinessWOMAN2017» за версією журналу BusinessWOMAN.

Головний редактор «Fashion of Diplomacy», Анна Авраменко,  отримала нагороду, «Бурштинова Зірка» та відзнаку за вагомий внесок у справу зміцнення та просування позитивного іміджу нашої країни на міжнародній.

Хочемо висловити нашу щиру вдячність Ганні Крисюк за довіру та високу відзнаку нашої роботи.