У Києві відкрився польовий офіс Міжнародного кримінального суду

0
Photo: Office of the Prosecutor General.

У четвер під час брифінгу генеральний прокурор Андрій Костін і прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан оголосили про відкриття польового офісу МКС у Києві.

Про це йдеться в повідомленні Офісу генпрокурора України.

“Це нова глава нашої співпраці. Робота офісу допоможе посилити взаємодію між Україною та Міжнародним кримінальним судом. Підвищить ефективність та оперативність реагування на злочини, які росія продовжує щодня вчиняти проти України та українців”, – повідомляє Андрій Костін.

Зазначається, що польовий офіс Міжнародного кримінального суду в Україні є найбільшим представництвом МКС за межами Гааги.

Також до результатів цієї роботи віднесено історичний ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна та уповноваженої президента РФ з прав дитини Львової-Бєлової, що майже пів року тому видав Міжнародний кримінальний суд.

Також читайте:  Ілля Герасименко. Шлях від маркетолога до гранатометника під час бойових дій!

“Ми повністю відкриті та прозорі. Надаємо усі необхідні матеріали, доступ до місць злочинів, доказів та свідчень. Робимо все від нас залежне, аби експерти Міжнародного кримінального суду мали змогу побачити наслідки злочинів агресора на власні очі і зробити власні неупереджені висновки”, – додає Генпрокурор.