Україна та Румунія підписали декларацію про співпрацю у ключових сферах

0
Photo: kurs.com.ua.

Президентом України Володимиром Зеленським і президентом Румунії Клаусом Йоганнісом було підписано двосторонній документ, що фіксує домовленості країн про співробітництво у пріоритетних сферах.

“Щойно ми підписали двосторонню декларацію, яка фіксує ключові речі у нашій взаємодії – і безпекові, у тому числі в регіоні Чорного моря, і підтримку нашої “формули миру”, і розширення нашої логістичної та економічної взаємодії”,зазначив Зеленський, цитує Європейська Правда.

Також відомо, що мова йшла про нарощування транзиту української сільськогосподарської продукції, налагодження транспортного сполучення між Україною та Румунією, спрощення процедур перетину кордону і відкриття нових пунктів перетину кордону.

За його словами, у самому ж документі відображені підходи сторін щодо взаємодії з національними спільнотами. Проте його текст чи стислий виклад поки не опубліковані.

Також читайте:  Європейські партнери готові надати Україні 50 мільйонів євро для реформи управління державними фінансами - Мінфін

 

Автор: Анастасія Мудрак.