Diplomatic Golf Cup 2020

0

13 червня в Київському гольф клубі ГольфСтрім відбувся щорічний міжнародний Турнір з гольфу «Diplomatic Golf Cup».

Окрім змагань серед спортсменів-гольфістів, цьогоріч Турнір доповнився ще й змаганнями серед юніорів.

Отже, за переможця Міжнародного дипломатичного гольф турніру «Diplomatic Golf Cup 2020» змагались шістдесят шість гольфістів з України, Швеції, Індонезії та Індії. Серед юніорів цього року приймала участь лише Україна.

Головна мета заходу – популяризація України як держави, яка активно розвиває та просуває преміальний вид спорту – Гольф. Єднання народів та держав за допомогою спорту. Популяризація українських гольф-клубів з залученням гравців змагатися в Україні з усього світу. Створення неформального простору для вільного спілкування. Поширення цінностей толерантності, дружби та об’єднання між народами, державами та націями задля безпеки, сталого розвитку і щастя людей по всьому світу.

Також читайте:  Створення сучасних соціально-реабілітаційних і паліативних центрів

Diplomatic Golf Cup 2020 – це перший офіційний спортивний захід 2020-того року, підтриманий Всеукраїнською Федерацією Гольфу України та Міністерством молоді і спорту України.

Протягом 5 годин запеклої гри на полі, Золотий Кубок «Diplomatic Golf Cup 2020» виборов Ігор Харатін, якому вручила Кубок Переможця, Організатор та Директор Турніру DGC, власник ТМ «Fashion of Diplomacy» – Анна Авраменко. Друге місце здобув Олександр Пилипенко, якого привітала Заступник Міністра молоді і спорту України, заслужений майстер спорту України, призерка Чемпіонатів світу, Ніна Лемеш. Трете місце посів – Юрій Фрейдінов, якого привітала народна артистка України, екс-депутат ВР України кількох скликань, екс-Міністр культури України, Оксана Білозір.

Серед ЮНІОРІВ переміг Артем Соколов.

На відміну від інших гольф турнірів, DGC поєднує в собі спортивну і розважальну складову, що робить його ексклюзивним та безпрецедентним для України заходом.

Також читайте:  16 днів активізму проти насильства щодо жінок

У розважальній частині заходу, всі охочі мали змогу спробувати свої сили на тест-драйвах спортивних електро-велосипедів, представлені компанією Еліт Байк, взяти участь у гольф-клініках і спробувати власні сили у цьому спорті, які проходила під керівництвом професійних тренерів Київського Гольф клубу ГольфСтрім. І тим часом гості насолоджувались живим спілкуванням між собою.

Неймовірними кулінарними шедеврами цього року дивував всіх гостей та спортсменів-гольфістів Ресторан «HOLE 19», який презентував запечене молоде ягня на рожні, як основна страва святкування.

Вже традиційно, протягом дня, всі гості мали змогу спробувати свою вдачу у Лотереї, де розігрувались призи, подарунки та сертифікати представлені Лотерейними Партнерами Турніру, а саме: «ОТП Банк», ТМ «Chivas», компанія «Еліт Байк», Ресторан «HOLE 19», Італійський бренд по уходу за тілом «Philip Martin’s», Мережа салонів краси «Alessandro», Салон краси «МАУ», Салон-бар «CUTE CAVA»; Івент агентство «ВАЛЕРИИ». І як завжди, майже кожен гість був нагороджений подарунком!

Також читайте:  Грандіозне зимове шоу «Winterra. Легенда казкового краю» повертається у 5D

Наступний Турнір «Diplomatic Golf Cup» буде проведено вже цієї осені, як офіційне закриття сезону з Гольфу 20-того року.