Суспільство 2020. Міжнародна конференція нового формату на платформі «АЛЛАТРА»

0

11 травня 2019 року на платформі Міжнародного громадського руху «АЛЛАТРА» відбулася унікальна міжнародна конференція нового формату — «СУСПІЛЬСТВО. ОСТАННІЙ ШАНС».

Конференція об’єднала через онлайн-телеміст велику кількість людей, що зібралися в конференц-залах, конгрес-холах, а також індивідуально по всьому світу: США, Україна, Росія, Білорусь, Швейцарія, Німеччина, Іспанія, Італія, Канада, Великобританія, Чехія, ОАЕ, Словаччина, Казахстан, Узбекистан, Молдова, Латвія, Нова Зеландія та інші країни були присутні на заході. У конференції взяли участь люди різних національностей, професій, соціального статусу, представники дипломатичних та політичних кіл, національних та релігійних громад, соціальних організацій.

Серед локацій прямих включень були конференц-зал Лондонського Музею, конгрес-хол «Останкіно» в Росії, Університет Кенітра в Марокко та інші. У Києві підключення відбувалося з Координаційного центру Міжнародного громадського руху «АЛЛАТРА».

Центральною локацією став відомий конференц-зал найбільшого в світі Океанаріума «Oceans Ballroom Georgia Aquarium» у місті Атланта (США).

Суспільство 2020. Міжнародна конференція нового формату на платформі «АЛЛАТРА»

Головною темою обговорення було питання: «Яку загрозу для найближчого майбутнього несе споживацький формат сучасного суспільства? Яким чином люди самі, всі разом, можуть, з урахуванням світових проблем і викликів кліматичного та геополітичного характеру, мирно переформатувати вектор розвитку суспільства зі споживацького на благотворчий?». Відкритість, правдивість і чесність питань, які озвучували люди, та відповіді на них вразили навіть досвідчених дипломатів.

Також читайте:  Румунія приєналася до "гарантій безпеки" для України

Конференція викликала небувалий резонанс у суспільстві. Безліч відгуків, думок, коментарів у соцмережах, міжнародні соціальні опитування, освітлення в ЗМІ — це лише початок величезної хвилі, яку розпочали результати даної конференції. Кульмінацією події стало колективне рішення про проведення історичної масштабної конференції «СУСПІЛЬСТВО 2020» в другу суботу травня 2020 року з метою об’єднати через онлайн телеміст більшість людства і на практиці змінити вектор розвитку людства на благотворчий.

Пан Чандер Гамбхір (Chander Gambhir), індійський дипломат, екс-консул Індії у Вашингтоні зазначив, що дана ініціатива АЛЛАТРА — це приклад усім людям: як жити, як об’єднуватися, щоб був мир у світі. Він наголосив, що діяльність Руху «АЛЛАТРА» дійсно чудова, і він щасливий бути причетним до цього процесу, оскільки сьогодні вкрай важливо піднімати питання про консолідацію людей і народів, про перехід до сприятливого вектора розвитку мирним шляхом. Дуже багато залежить від кожного.

Також читайте:  Дві Батьківщини Грігола Катамадзе

Суспільство 2020. Міжнародна конференція нового формату на платформі «АЛЛАТРА»

Пані Віржіні Моттімо (Virginie Mottimo), експерт з багаторічним стажем роботи в ООН, разом з колегами підключилася до телемосту з Женеви (Швейцарія): «В цьому році я вперше брала участь у всесвітній конференції «АЛЛАТРА». Такий рух не може залишитися непоміченим на рівні ООН та інших міждержавних організацій. Що стосується подальших дій, то про цю ініціативу має знати більше людей, враховуючи її важливість!» Фахівець з технічних проєктів пані Олександра з ОАЕ (конференц-хол найвищого житлового будинку в місті Дубай): «Конференція дала поштовх і спонукала до дії дуже багатьох людей. Активно беру участь у проектах МГР «АЛЛАТРА» та переконуюся, що коли ми об’єднуємося, то можемо творити безліч корисних справ! Нам потрібно дуже багато зробити сьогодні, щоб в 2020 підключилося якомога більше людей. Є правило 6-ти рукостискань. Я розповім своїм друзям і знайомим, співробітникам, вони — своїм і таким чином про це дізнаються всі!».

Також читайте:  Оголошення номінантів музичної премії YUNA 2020

Спеціаліст у сфері медіа, пані Рената Полякова з Братислави (Словаччина) зазначила, що кожен може підключитися до ініціативи «Суспільство 2020» через сповіщення своїх друзів та знайомих, як особисто, так і через соцмережі, сайти, медіа-ресурси. Актуальними є будь-які сміливі та креативні ідеї, зокрема і про технічну реалізацію проекту! Зібрати все людство разом через Інтернет-зв’язок — ідея амбітна, але цілком реальна, та дуже своєчасна, враховуючи виклики, які очікують людство в найближчі роки. Ми будемо раді співпраці та взаємодії!