У Туреччині покажуть стрічку «Клондайк» української режисерки

0
Світлина: Державне агентство України з питань кіно.

Показ фільму Марини Ер Горбач “Клондайк” відбудеться в Ташмектеп на острові Бююкада 11 липня о 20:45. Його буде проведено у рамках “Днів кіно в кінотеатрах” на безоплатній основі.

“Клондайк” – це антивоєнна українська драма, у якій розповідається про події на Донбасі 2014 року. Її українським продюсером являється Святослав Булаковський (Kedr Film, Україна), співпродюсером – Мехмет Баґадир Ер (Protim V.P., Туреччина). Стрічка створена за підтримки Державного агентства України з питань кіно в копродукції з Туреччиною.

У Туреччині покажуть стрічку «Клондайк» української режисерки
Світлина: Galka.if.ua.

Istanbul City Lines організують спеціальні рейси до Адалару протягом 9 днів. “Гостям буде доступний паром, який прямує з Бююкади о 23:15 і по черзі зупинятиметься на Гейбеліаді, Бургазаді, Киналіаді та Бостанчи в період з 8 по 16 липня”,зазначає пресслужба Державного агентства з питань кіно.

Також читайте:  Початок культурної дипломатії між Україною і Чорногорією

Варто відзначити, що в грудні даний фільм потрапив до лонгліста номінантів на премію Американської кіноакадемії – “Оскар 2023”. А з 4 серпня стрічку “Клондайк” показуватимуть у Сполучених Штатах Америки.