Economic Diplomacy. Expo 2020 Dubai. Та, як українському стартапу вийти на ринок ОАЕ

0

25 вересня в конференц холі «IQ-Бізнес центр» відбулась зустріч Україна – Об’єднані Арабські Емірати, організована міжнародним дипломатичний журналом «Fashion of Diplomacy».

На зустрічі обговорили наступні питання:

  • Всесвітня виставка Експо 2020, можливість участі та відвідування;
  • Перспективи щодо отримання інвестицій в українську компанію;
  • Можливість кооперації з державними інституціями ОАЕ;
  • Вільні економічні зони ринку ОАЕ;
  • Правове та податкове середовище ОАЕ;
  • Логістика українських товарів в ОАЕ.

З доповідями про ринок ОАЕ, Експо 2020, та можливу максимальну кооперацію між нашими країнами і бізнесом люб’язно розповіли Керівник Політичного, Економічного та Медіа відділу Посольства ОАЕ в Україні Пані Наджла Аль-Раїс та Аналітик з економічних питань Посольства ОАЕ в Україні Пані Вікторія Рахматулліна.

Також читайте:  Міжнародний благодійний вечір «Парад націй»

Презентувати свої товари та послуги долучились і українські компанії, такі як: «RUBARB Digital», «Investment Project BIOC», «CHARRETTE», «KINSTELLAR», «FR.MEYER’S SOHN», «VEDSTAR», «ARMADUM LAWYERS», «PROFALIANS», «QUADRATE 28».

«Раді бачити Вас сьогодні на наступній серії наших Бізнес-зустрічей, які у нас будуть цього року з вересня по грудень з країнами: Об’єднаними Арабським Еміратами, Бельгією, Німеччиною та Казахстаном. Цього року ми розширили формат Бізнес-зустрічей і випустили додаток «Economic Diplomacy. Це перший випуск нового видання, наразі він схожий на інформаційний довідник компаній, який ми будемо друкувати під кожну зустріч. Надалі, один раз в квартал, цей довідник буде доповнений необхідною інформацією економічного направлення та розповсюджено по мережі разом з нашим журналом «Fashion of Diplomacy». Думаю, що подібна інформація є дуже корисною як для дипломатів так і для бізнесменів» – говорить організатор бізнес-зустрічей та головний редактор журналу Fashion of Diplomacy Анна Авраменко.

Також читайте:  Diplomatic Golf Cup відкриває нові горизонти гольфу в Україні

На бізнес-зустрічі були також присутні представники Офісу президента України, представники Київської обласної державної адміністрації, представники Міжнародної Торгово-Промислової Палати ICC-Ukraine, представники банківської, страхової, будівельної та інших сфер бізнесу.

Місія бізнес-зустрічей – налагодження контактів між представниками українських ділових кіл, представниками бізнесу та представниками закордонного дипломатичного корпусу. Максимальне спрощення доступу вітчизняного бізнесу для зовнішніх ринків.

Цілі бізнес-зустрічей – потужний та ефективний обмін пропозиціями щодо ділового співробітництва між Україною та найуспішнішими економіками сучасного світу.

«Загалом у нас сьогодні було 22 компанії та близько 50 осіб. Ми вважаємо, що такий формат зустрічей дає максимальні результати, тому що бізнесмени мають можливість поспілкуватись не лише з представниками інших країн і отримати всію інформацію щодо розширенні свого бізнесу за кордон. А й поспілкуватись одним з одним та зробити спільну кооперацію між собою, що також дає можливість розвитку свого бізнесу.» – говорить Пані Анна.

Також читайте:  Святкування різдвяних святок за українськими традиціями. Фото

Наступні Бізнес-зустрічі заплановані з Бельгією, Німеччиною та Казахстаном.

Редакція.