AllStars-IT Ukraine, про основні тенденції в галузі індустрії технологій та діяльність компанії в Україні

0

AllStars-IT Ukraine — міжнародна компанія з дослідження й розробки програмного забезпечення та аутстаффінгу, яка працює в Україні з 2016 року. Соломон Амар, засновник та генеральний директор AllStars-IT Ukraine, ізраїльське дочірнє підприємство AllStars-IT Group, поспілкувався з Fashion Diplomacy про основні тенденції в галузі індустрії технологій та діяльність компанії в Україні.

Пане Амаре, дякую за Ваш час. Як Ви оцінюєте українську ІТ-галузь? На Вашу думку, які основні недоліки та переваги цього сектора?

— Я вважаю, що Україна має великий потенціал для того, аби стати провідною нацією у сфері ІТ та у сфері стартапів, як це зробив Ізраїль, хоча в Україні бракує досвіду підприємництва. Люди досі бояться розпочати власний бізнес через різні ризики. В Ізраїлі підприємці можуть мати соціальну підтримку для подолання тих перешкод, що є звичними на початку будь-якого бізнесу.

AllStars-IT Ukraine, про основні тенденції в галузі індустрії технологій та діяльність компанії в Україні

Крім того, український ІТ-сектор швидко розвивається й тому уряд повинен розробити деякі державні регулювання та пристосувати їх до світових стандартів. Наприклад, у нас є декілька світових клієнтів-гігантів із США, які хочуть, аби ми надавали їм послуги, що надають перевагу. Ми не можемо цього зробити через відсутність в Україні ліцензії на експорт до Сполучених Штатів. Я спілкувався з кількома чиновниками і намагався лобіювати це питання. Є бажання почути, але до результату ще довгий шлях. Уряд повинен зробити все для того, щоб податки в ІТ-секторі були низькими, як зараз, для просування технічних спеціальностей серед молодого покоління, оскільки є багато можливостей знайти роботу в ІТ-сфері сьогодні.

Також читайте:  Кавалерійським наскоком нічого не зміниш. Потрібні час, терпіння і наполегливість

Україна є справжнім хабом для світових IT-компаній через величезний першокласний пул талановитих ІТ-розробників. Ці люди дозволяють розробити весь спектр нових та цікавих IT-продуктів. Повірте, така ситуація не є звичною для більшості розвинених країн. У багатьох з них бракує кваліфікованих технічних кадрів, включаючи Ізраїль.

Отже, український ІТ-сектор має дивовижні можливості та величезний потенціал, його майбутнє виглядає досить яскравим.

Я не просто бізнесмен, який працює тут, але я великий фанат України. Я бажаю, щоб ця країна була великою і процвітаючою.

AllStars-IT Ukraine, про основні тенденції в галузі індустрії технологій та діяльність компанії в Україні

Які нові продукти в ІТ-галузі може запропонувати Ваша компанія для українських користувачів?

— Ми хотіли б створити кілька нових цифрових трендів в Україні, і ці тренди пов’язані з ефективністю нового рівня IT-послуг в Україні.

Також читайте:  Додаток для смартфона, від українки, Apple визнав одним із найкращих 2017 року

Ми співпрацюємо з багатьма міжнародними компаніями, які потребують використання цифрових технологій для своєї діяльності.

AllStars-IT Ukraine шукає молодих спеціалістів, які хочуть долучитися до цього процесу.

Слід зазначити, що сама Україна потребує використання цифрових технологій для основних галузей своєї економіки, особливо банківських послуг. AllStars-IT Україна робить все можливе, щоб зробити цей процес швидшим та гнучкішим.

AllStars-IT Ukraine, про основні тенденції в галузі індустрії технологій та діяльність компанії в Україні

Більшість провідних ІТ-компаній мають свої цінності. Якою є система цінностей та пріоритетів Вашої компанії? Чи можете Ви сказати, що Ваша компанія займається певною філософією бізнесу?

— Ми живемо в єдиному світі, але водночас цей світ непростий для співіснування. Що є головним поштовхом до співіснування? Партнерство та співпраця, звичайно. Для нас інновації мають особливе значення. Ми залучаємо до своєї діяльності новітні технології. Ми відкриті до співпраці; ми хочемо вчити. Я би висловив основну філософію AllStars-IT Україна такими словами: «Партнерство починається з великого спілкування». Будучи компанією із двадцятирічним досвідом та досконалим знанням світового ІТ-ринку, переваги AllStars-IT Україна є цілком зрозумілими.

Також читайте:  Ракета Vega з українським двигуном вивела на орбіту три супутника

Ми робимо все можливе, щоб спростити та поліпшити бізнес наших клієнтів.

Україна — це досить молодий ринок, який водночас динамічно зростає. Отже, наш багаторічний досвід дуже багато означає в таких умовах.

Чи є у Вас конкуренти на українському ринку? Якщо так, то яка Ваша головна перевага перед ними?

— Як я вже згадував вище, головна мета нашої компанії — просування інноваційних технологій за допомогою спілкування та партнерства. Ми допомагаємо будувати мости між компаніями та людьми. Компанії потребують висококваліфікованих кадрових ресурсів.

Молоді та талановиті IT-фахівці зацікавлені у співпраці з інноваційними компаніями, і ми допомагаємо їм знаходити один одного. Я б не сказав, що такий вид діяльності може припускати наявність конкурентів.