Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня – “Парад Націй” 2019

0

7 листопада в Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся ТРЕТІЙ Міжнародний благодійний вечір «Парад Націй», який цього року вразив зірковими виступами артистів як з України, так і з інших країн світу.

Серед країн-учасниць Параду Націй 2019 40 країн світу, а саме: Алжир, Аргентина, Афганістан, Бельгія, Болгарія, В’єтнам, Вірменія, Греція, Грузія, Єгипет, Індія, Індонезія, Ірак, Іран, Італія, Казахстан, Катар, Киргизстан, Китай, Кіпр, Кувейт, Ліван, Лівія, Малайзія, Марокко, Мексика, Молдова, Об’єднані Арабські Емірати, Палестина, Португалія, Румунія, Сербія, Словаччина, Туркменістан, Угорщина, Узбекистан.

З них 24 країни взяли участь у концертній програмі. Кожна країна презентувала своє національне вбрання, національний прапор та творчий номер.

Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019

— Цього року багато країн долучилось, є країни, які брали участь у першому та другому Параді Націй, і вони прийшли в гості, аби дати можливість взяти участь у концертній програмі країнам, які цього року долучились — говорить Анна Авраменко, організатор Параду Націй, головний редактор «Fashion of Diplomacy».

Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019

Серед гостей — посли, дипломати, представники Уряду України, меценати, бізнесмени, представники мистецьких кіл.

— Я бачу потенціал, бо я особисто на цьому заході вже вдруге. І бачу, як цей проєкт розвивається, розширюється, поглиблює емоційні та дружні взаємозв’язки, які нам зараз дуже потрібні серед наших партнерів, серед наших союзників, серед наших друзів і сусідів. Тому ми будемо всіляко підтримувати і допомагати і Fashion of Diplomacy, і Параду Націй, і подібним проєктам — зазначила Народний депутат України, Представник Кабінету Міністрів України у Верховній Раді України — Ірина Верещук.

Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019

Відкривав концертну програму український піаніст-віртуоз Євгеній Хмара. Талановитий піаніст з перших секунд виступу заворожив публіку. Ясний і делікатний тембр скрипок у поєднанні з об’ємним і оксамитовим тембром віолончелі лише додали майстерній грі Євгена нової глибини. Жоден з присутніх не залишився байдужим. Закривав Парад Націй Парад Прапорів під виступ легенди українського шоу-бізнесу Pianoбой Дмитра Шурова. Нова композиція артиста чудово транслювала головний меседж заходу — «ти не сам». Справді, Парад Націй об’єднує душі та серця людей різних країн та національностей.

Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019 Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019 Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019 Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019 Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019 Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019

Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019

Протягом вечора від України виступали артисти: переможець телепроєкту «Голос країни-4», володар Гран-прі Британського міжнародного вокального конкурсу «Stars of the Albion-2019 — Grohotsky; артистка Творчого об'єднання PARADIZ — Дарина Галицька; оперна співачка, популярна артистка Китаю Дарина Мей; заслужена діячка культури Грузії, заслужена артистка естрадного мистецтва України — Таміла Джоніївна Гваджаіа та заслужена артистка України, заслужена артистка АР Крим, фіналістка Національного відбору «Євробачення» — Ленара Османова.

Протягом концертної програми всі гості мали змогу спілкуватись між собою, обговорити найактуальніші питання та налагоджувати співпрацю. Адже головна мета заходу об'єднання націй заради миру і процвітання, шляхом пізнання культури, історії та традицій різних держав, поглиблення взаємин між Україною та світом.

— Дуже важко розповісти в декількох словах про таку велику країну як Індія. Ми є найбільшою демократією на планеті з населенням більше мільярда. Наша економіка швидко розвивається. Сьогодні ми продемонструємо Індію через мистецтво танцю. Але це лише краплина в морі культури та традицій нашої країни — говорить Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні Пан Партха Сатпатхі.

Також читайте:  В Києві відбулась бізнес зустріч Україна-Індія (фото)

Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019

— На мою думку, дуже важливо організовувати такого роду заходи тому, що Ваша країна — Україна знає, що потрібен позитивний крок вперед. Цей захід власне і є та ким кроком, саме тому я тут. Сьогодні Ви почуєте бельгійсько-українську співачку, яка презентує Бельгію. Можливо, культура та мистецтво — це найкращий спосіб об’єднання людей. Безперечно існують й інші, наприклад, економіка, однак найефективніший — культура та мистецтво — говорить Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні, пан Алекс Ленартс.

Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019

Щороку на Параді Націй Україна представляє себе не лише через музичну чи пісенну творчість, але й через талановитих українських дизайнерів. Український бренд, який швидко підкорює серця шанувальниць моди не тільки в Україні, а й за кордоном, «LKcostume» демонстрували нові «луки» дипломатичного та ділового дрес-коду, показуючи, наскільки протокольний та діловий одяг може бути зручним та стильним.

— Цьогорічний Парад Націй дуже масштабний як кількістю країн-учасниць, так і кількістю гостей. Високим рівнем організації Параду ми завдячуємо Генеральним Партнерам, Партнерам-Благодійника, меценатам та спонсорам. Для нас, для країн-учасниць, та й для України в цілому — це безцінний вклад в перспективне майбутнє — зазначає пані Анна.

Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019

Генеральними партнерами Параду Націй 2019 виступили: «ЗТЕ Україна» та «Future Intelligence».

Діамантовий партнер Параду Націй 2019: «Ukraine Diamond Centre UDC»

Технічні партнери Параду Націй 2019: Mr. Beans, X-QR

Партнери Параду Націй 2019: Косметологічний центр «Ecosmetology», український бренд ділового одягу «LKcostume», мережа хімчисток «UNMOMENTO» та унікальна студія чистки і редизайну «OSCAR Dry Сlean Studio», «KARNALLI INTERNATIONAL MEDIA COMPANY», «Edem Resort Medical & SPA», студія стилю та краси «B-ZON», тала структурована вода «ФРОМІН», «Ташбунар».

Інформаційні медіа партнери: UA-ТВ, Телеканал «Наш», Алатра ТВ, Перший Діловий, FashionTV, ЦК-Центральний Телеканал, Бізнес-видання L Daily. Телеканал «Київська Русь».

— Чудова ідея проводити Парад Націй, на якому кожен може познайомитись з культурою різних країн і побачити нашу китайську культуру. Як раз цього року Китай по всьому світу презентує свою культуру на честь 70-ти річчя становлення КНР. Для нас Україна дуже важлива країна, тому ми приїхали з Шанхая та взяли участь у Параді Націй у якості Генерального Партнера щоб налагодити контакти та знайти спільну мову. Ми вперше сьогодні презентуємо свою компанію. Сподіваємось в подальшому на плідну нашу співпрацю. — говорить Мей Айсі, Директор Інвестиційної компанії Future Intelligence.

Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019

— Україна дуже гарна країна. Я тут працюю більше ніж 15 років. Можу зазначити, що люблю Україну більше ніж Китай. Наша компанія ZTE завжди бере участь у проєктах, які спрямовані на благодійність. Тому ми, звісно, підтримали Fashion of Diplomacy та виступили в якості Генерального Партнера — говорить Хуан Мінсі, Директор ЗТЕ Україна.

Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019

Основна мета заходу — об’єднання націй заради миру і процвітання, шляхом пізнання культури, історії та традицій різних держав. Поглиблення взаємин між Україною та світом.

Особливий наголос цьогоріч хочеться зробити на Партнерів-Благодійників, які заздалегідь долучились до проєкту та взяли участь у благодійності.

Партнери-Благодійники «Параду Націй» висловили своє щире захоплення рівнем організації та проведення івенту.

Також читайте:  "Парад Націй" 2019. Магія культури (Фото)

Сергій Іващенко — член «Полтавської міської організації роботодавців», директор КВП «Комбінат виробничих підприємств»:

— Інвестувати в молодь — значить, стимулювати зміни в країні. Допомогою молоді в найрізноманітніших проєктах, прогресивних кейсах, допомогою переймати досвід, генерувати сучасні способи розв’язання проблем міста, суспільства, для покращення рівня життя.

Разом з КВП — Комбінат виробничих підприємств ми не тільки будуємо будинки, а й будуємо щасливе майбутнє для наших дітей та молоді! Дякуємо організаторам та всім, хто підтримує подібні проєкти! Творити дива під силу кожному! Приєднуйтесь!»

Василь Кириченко — генеральний директор СТОВ «Світоч», аграрій, що має звання заслуженого працівника сільського господарства.

Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019

— Ми всі знаємо прописну істину про те, що повага є підґрунтям усіх взаємин між людьми. Приємно, що цей благодійний вечір «ПН» — не разовий захід. Помітно, що проведена титанічна та потужна робота, яка дає результати з року в рік, і «ПН» став щорічним благодійним заходом. У нашому суспільстві, на жаль, поки що майже відсутня культура благодійності. Чому так відбувається — філософське питання, говорити про це можна довго. Але треба віддати належне Анні Авраменко, якій вдалося благодійними акціями, такими безкорисливими видовищними заходами долучити міжнародну спільноту, об’єднати суспільство. Показати, що навколо є люди, які потребують допомоги, причому не завжди матеріальної. І так делікатно натякнути, що благодійність полягає не лише у зборі коштів, а й у єдності та взаєморозумінні. Ви знаєте, на цьому вечорі ми з дружиною чули, як люди домовлялися про візити один до одного, з різних країн — візити з ціллю допомоги, обговорювали лікування, навчання дітей, які цього потребують. І я зрозумів, що так, як і я, коли бачу очі дитини, якій ми змогли допомогти з важкою операцією, і продовжити їй життя, коли бачу, як вона бігає, зростає — це немов насичує неймовірно великою життєвою енергією. Коли бачу очі талановитого маленького Ванічки Гнилосира, дитини з багатодітної бідної сім’ї, якому допоміг з поїздкою на конкурс, де дитина отримує Всеукраїнський приз, — це теж мотивує. Я бачу, що його життя наповнюється радісними емоціями, такі ж емоції наповнюють і мене. Коли бачу, яка літня вчителька приїхала на інвалідному візку, а тепер може ходити — це дуже надихає працювати далі. І допомагати іншим… Я вдячний Небесам, що у мене є така можливість — допомагати іншим. І так приємно гріє душу, що на цій планеті є люди, які готові поділитися теплом своєї душі!.

Анна Бевз — Президент Чорноморської крюінгової компанії ОСКАР:

— Дякую організаторам цього чудового заходу за можливість представити нашу компанію на Параді Націй. Будь-який бізнес, і особливо морський, будується на професіоналізмі і людських стосунках. Довіра і взаєморозуміння є основою розвитку успішного бізнесу. Можливість спілкування, пізнання традицій і культури, обміну досвідом з представниками інших країн, вивчення економічних досягнень — важливий фактор якісного зростання компанії, і «Парад Націй» із успіхом сприяє цьому. Участь у благодійних акціях дає можливість зробити наш світ кращим і добрішим. Проведення Параду Націй — це добра традиція в нашій країні.

Валерій Патонич — засновник міжнародного центру терапії розладів харчової поведінки Revocanda Plus:

Також читайте:  Святкування різдвяних святок за українськими традиціями. Фото

— Наш час є часом постійних стресів. Людям бракує позитивних емоцій. Люди мають бути поблажливішими та добрішими один до одного, люди повинні розуміти ближнього свого. Хотів би подякувати організаторам цієї чудової події за те, що вони нагадали усім нам про милосердя та людяність.

Олександр Білостоцький — засновник та генеральний директор будівельної компанії Quickhouse:

Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019

— Я вважаю, що благодійність, допомога соціально вразливим верствам населення з боку приватних підприємців є актуальною та важливою справою у наш непростий час. Тому хочу подякувати організаторам «Параду Націй» за надану мені та моїй компанії можливість долучитися до цієї благородної справи.

Дмитро Корчевський — засновник Комп’ютерної Академії ШАГ:

— Ми багато знаємо про те, що роз’єднує світ. Відстані, кордони, мова, менталітет, політика. Але це простий шлях. Складний шлях — це вивчати, що нас об’єднує. Я скажу на своєму досвіді. У 21 столітті світ точно об’єднує три речі: Інтернет, технології та освіта. Чим більше ми вчимося та подорожуємо, тим більше ми знаємо один про одного. Тим ми ближче. І я радий тому, що наша Комп’ютерна Академія ITSTEP дає освіту в 20 країнах. Навчаємо ми якраз IT технологіям. За ними майбутнє, їх не стримують кордони і вони дійсно змінюють світ. Але я забув ще одну важливу річ, що також об’єднує світ … Це добро. Важливо, щоб кожен з нас намагався зробити цей світ трішки добрішим до тих, кому це необхідно. Створюй те, що нас об’єднує.

Сніжана Шептицька — член нотаріальної палати, нотаріус, юрист:

Масштабний благодійний вечір міжнародного рівня - "Парад Націй" 2019

— Благодійність та добрі справи — це найвагоміший внесок у розвиток суспільства та нації в цілому. I саме сьогодні дуже важливо об’єднання націй заради миру і процвітання, шляхом пізнання культури, історії та традицій різних держав. Важливе поглиблення взаємин між Україною та світом. Велика подяка організаторам за цю можливість зробити внесок, який скеровано на допомогу дітям з особливостями психофізичного та інтелектуального розвитку.

Юлія Іщейкіна та Віра Кальник — співзасновники «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» ім. А. Кукоби.

— Нас запросили як людей, які причетні до створення «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей». І я, і мій чоловік є співзасновниками «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей». А наша Віра Кальник є головою і очолює його вже 8 років. Самому ж Фонду вже 25 років. Його 1993 заснував Анатолій Кукоба — чоловік Віри Кальник. Нині усі наші зусилля направлені на те, щоб підтримувати талановитих дітей Полтави. Ми організовуємо виставки їхніх малюнків, влаштовуємо конкурси, організовуємо майстер-класи, допомагаємо багатодітним родинам, дітям з інвалідністю. Ми щасливі від того, що робимо! І ми раді ділитися цим досвідом з усім світом!

Відповідно до планів організаторів «Парад Націй 2020» буде ще масштабнішим. До участі планують залучити щонайменше 60 кран світу та провести його в більш відритій формі, попередньо в Жовтневому Палаці на 2500 глядачів.